rašeliniště Čihadla
sem přijde pes

 

Novinky

11.5.2015

Výsledky

4.5.2015

Aktualizace přihlášených

3.5.2015

Pokyny, mapy, kešky

Ke stažení: Pokyny pro LONG i MID , příjezd do Hejnic, průchody Hejnicemi a Frýdlantem na trase treku , trasa longu , trasa midu (dogmaratonu) , seznam kešek podél trasy

Schémátko Bludné psice níže v podstatě platí :-)

21.4. 2015

Ubytování, příjezd, snídaně, trasa, předstartovní informace

Ubytování v chatkách mají rezervováno tito účastníci: Pačesovi, Křivánkovi, Klíma, Honěk, Trubáčková, Hellebrandová, Duštíř (2x), Dostál, Mikušková, Novotný, Svobodová, Veselá, Riegerová, Tichá, Puháčová, Kulíková, Laburdová, Čížková (2x), Wáwrová (2x), Raczová (2x), Brzáková, Mázdrová, Silovský, Krejčí, Chvalný.

Ubytování v chatkách - zbývá 9 volných míst. Do kempu si připravte teplou verzi na večery, kemp je u řeky, občerstvení je s venkovním posezením, další hospoda pak 300 m daleko.

Snídaně - pokud budete mít zájem o snídaně na čtvrtek 7.5. před startem longu a/nebo na sobotu 9.5. před startem dogmaratonu, napište nám to prosím předem do mejlu.

Příjezd do kempu - pozor na objížďku, viz informace k základně .

V neděli 3.5. zveřejníme mapu s trasou a pokyny k akci. V papírové podobě toto obdržíte na prezentaci. Klasický meeting nebude ale od 17 do 23 hodin bude fungovat prezentace a případné dotazy zodpovíme ;)

3.4. až 6.4. 2015

Schvalovačka, přihlášky, trasa

Pro představu co Vás čeká Vám nabízíme schémátko Bludné psice:

15.1.2015

Za pozornost stojí ;)

- přečtěte si pozorně informace ke způsobu organizace Bludné psice, množností volby trasy a hodnocení (zpracování výsledků). Budete mít na výběr více způsobů jak si Psici užít. Z minulých ročníků víte, že o pořadí v hlavní odměňované soutěži Bludné psice nerozhoduje čas, ale množství nalezených kontrol a prémií.

- přihlášky na ubytování začneme přijímat od 1.března 2015 !!! Do té doby můžete rozmyslet co by Vám nejvíc vyhovovalo.

- v neděli 3. května 2015 zveřejníme trasu v maximalistické podobě na těchto webových stránkách, současně zde zveřejníme pokyny k akci. Nebudeme organizovat meeting běžný na ostatních akcích, dotazy Vám rádi zodpovíme na prezentaci.

15.1.2015

spouštíme web, propozice, přihlášky